Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Drinkende groene specht

  •  
07-12-2018
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
55 keer bekeken
  •  
Het mannetje van de groene specht is te herkennen aan de rode vlek onder zijn oog. Bij vrouwtjes is deze vlek zwart. Dit drinkende mannetje is gefilmd door Harald Lassner.
Advertentie
Dit is reclame van STER

Meer over:

groene specht
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

Omschrijving *

Typ hier je reactie...


0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Reacties (4)

hvanemaus
hvanemaus
12 dec. 2018 - 7:10
Ja, het moet allemaal "netjes" wezen.
riana5
riana5
11 dec. 2018 - 8:56
En toch worden er nog massaal bomen gekapt  en bosjes gerooid  kan daar nou echt niets aan worden gedaan!! En bij mij  wordt onze buurt onze tuin en parkjes  onderhouden door een tuiniers  bedrijf  Slabbekoorn  die nog volop met vergif het onkruid te lijf gaat ik heb al gereageerd hierop  maar toch gaat men vrolijk  verder
hvanemaus
hvanemaus
11 dec. 2018 - 7:13
Niet alleen de nestgelegenheid, maar ook voedsel en schuilmogelijkheden zijn er minder , dus minder vogels
hvanemaus
hvanemaus
10 dec. 2018 - 19:11
Ook zie je dat gemeentes veel heesters en bosplantsoen omvormen tot gazon of ruw gras. Daardoor blijft er weinig nest gelegenheid over.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA LogoWij zijn voor