Goedendag,

Ik heb sinds een tijdje een wildcamera in de tuin staan en deze neemt uiteraard bewegend beeld op maar ook geluiden en sommige geluiden kan ik niet thuis brengen.

Onderstaand filmpje (filmpje 1) is een tijdje geleden opgenomen. Het geluid wat ik niet thuis kan brengen hoor je het direct aan het begin van het filmpje maar ook nog op seconde 13/14 en 24/25. Geluid is overdag ook wel eens te horen... Ik dacht eerst een uil maar ik kan geen uil vinden die dit geluid maakt... Heeft iemand hier een idee over?

https://www.youtube.com/watch?v=uvS812WonMw

Op een ander moment onderstaand filmpje (filmpje 2) opgenomen. Dit geluid is ook direct aan het begin te horen, het lijkt hier wel op een uil maar zou ook zo maar een schreeuw van een egel kunnen zijn. Dit geluid heb ik nooit overdag gehoord. Wat denken jullie?

https://www.youtube.com/watch?v=Wx2yixOvxss

Ik woon in Hellevoetsluis, Zuid Holland aan een kinderboerderij maar daar herkennen ze beide geluiden niet.

Ik ben benieuwd of iemand hier iets uit kan halen, alvast bedankt voor het meedenken en een fijne zonnige dag gewenst!

Groet,

Daniëlle