Forum

Nieuwste vragen

Eiken met plakband

Een van onze redacteuren kwam deze eiken tegen over de grens bij Wommelgem, België. De bomen zijn met dubbelzijdig plakband om geringd maar waarom zou dat gedaan zijn? Is iemand dit weleens in Nederland tegengekomen?Vriendelijke groet,Webredactie Vroege Vogels

Kneu?

Dit lijkt me een kneu, maar hij heeft geen rode vlekken op de borst of kruinEn ook geen streepjes op de borst, zoals bij een vrouwtje.Is het mogelijk een jonge vogel van vorige jaar?Mvg Arie

onbekende plant

tijdens vakanties in Frankrijk zag ik deze mooie planten vaak bij huizen staan.Soms in bloempotten, maar ook in de grond.Welke plant is dit en zijn deze ook te koop in ons land (evt. als patio plant).

roodborstjes

Ik heb in maart gezien dat ,in mijn ogen, 2 volwassen roodborstjes elkaar aan het voeren waren. Is dit normaal in deze tijd van het jaar? Op verschillende dagen gezien!