Forum

Nieuwste vragen

Welke vlieg kan dit zijn?

Op de afgelopen warme donderdag heb ik deze vlieg gefotografeerd tegen de muur van een flat, in de stad Landgraaf, Zuid Limburg. Ik kom, niet uit de naam want dambordvlieg of grijze vleesvlieg is het toch niet? Ik had de macrolens niet bij me en heb helaas geen betere foto

narcisamaniet?

Op donderdag 16 januari jl. fotografeerde ik deze paddenstoel. Het lijkt een narcisamaniet, maar dat zou eigenlijk niet kunnen omdat de vroegste waarnemingen ergens in april zijn (?). Benieuwd naar reacties v.w.b. de naam.vr.groet, Tiny van der Meer (meerti)

Criteria

Aan welke criteria`s moet een foto voldoen om te worden gebruikt om te worden gebruikt als cover van de vroege vogels nieuwsbrief .

Pop

Een verlaten pop gevonden op Champ d'Icare, Dordogne, Frankrijk in een oude houtstapel. Misschien van een pijlstaart, maar welke?